Newsletter SMS
Producenci
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach i innych akcjach organizowanych przez sklep uzdrowiskoweSPA.pl

Sposób płatności; Koszty dostawy; Wysyłka zagraniczna


Poniżej przedstawiamy Wam nowy sposób wyliczania kosztów za przesyłki w sklepie www.uzdrowiskowespa.pl.
Plan jest prosty - im więcej zamawiasz tym mniej płacisz! Także mamy nadzieję, że nowy wycena wysyłek kurierskich przypadnie Wam do gustu.

 

Poniżej szczegóły:


 

Zapłata za zamówiony Towar może nastąpić w następujący sposób:

a) płatność przy odbiorze – tzw. opcja „za pobraniem” - płatna osobiście kurierowi lub osobie z Poczty Polskiej;

b) przedpłata – przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy - konieczność dokonania przelewu przed zrealizowanym zamówieniem  - czas zaksięgowania płatności trwa do ok. 1 dnia roboczego.

c) przedpłata – za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego  - zaksięgowanie płatności następuje natychmiast;

d) karta kredytowa - za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego  - zaksięgowanie płatności następuje natychmiast;

c)gotówka - osobiście w siedzibie firmy.

* ta forma płatności gwarantuje najszybsze wysłanie przesyłki.

        

 

Czas dostawy:

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia.

 

Dostawa firmą kurierską "INPOST"

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera spedycji "INPOST". Zdarzają się pojedyncze przypadki losowe kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

 

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

 

Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek jest to od 2 do 5 dni. Niestety, zdarzają się przypadki znacznych opóźnień w dostawach niezależnie od tego czy paczka nadana była priorytetowo czy ekonocznie. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.


Wysyłka towaru za granicę

 

Dostawa towaru możliwa jest również poza granice naszego kraju. Mamy już na swoim koncie wysyłkę m.in. do: Kanady, Australii, Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych, dlatego jeżeli chcesz wysłać paczkę za granicę - skontaktuj się z nami. Koszt przesyłki uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy i uzgadniany jest indywidualnie drogą mailową z klientem. 

Na tę chwilę możesz bez kontaktu z nami zamówić przesyłki do poniższych krajów:

  • Austria,
  • Niemcy,
  • Wielka Brytania,

Wystarczy, że w koszyku w opcji "Kraj wysyłki" wybierzesz państwo (ilustracja poniżej).

 

 

Nasza logistyka działa szybko i profesjonalnie.

Zamówienia złożone do godziny 15.00, zlecone wysyłką INPOST i opłacone szybkimi płatnościami DotPay (lub Pobranie) staramy się wysłać tego samego dnia roboczego.

W przypadku braku produktu lub w sytuacji gdy kurier wcześniej odbierze paczki zawsze zostaniesz wcześniej o tym poinformowany!
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2016 uzdrowiskowespa.pl
do góry
Wykonanie: feb.net.pl Oprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl