Producenci
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach i innych akcjach organizowanych przez sklep uzdrowiskoweSPA.pl

Poznaj Nas!


Zapraszamy do zapoznania się z nami przed zakupem dokonanym na naszym sklepie. Mając na uwadze, że transakcję przeprowadzane przez internet są "bezosobowe", mamy nadzieję, że poniższe krótkie przedstawienie naszych postaci sprawi, że poczujesz się pewniej i bezpieczniej, a zaufanie którym nas obdarzysz zaprocentuje satysfakcjonującą Cię transakcją. 


Ekipa UzdrowiskoweSPA.pl czyli:

Ela - swoim głosem sprawia, że każda rozmowa staje miła, przyjemna i co najważniejsze rzeczowa. Jest zawsze uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc. Przede wszystkim jest zorganizowana i poukładana dzięki czemu w firmie panuje porządek i ład. Zajmuje się obsługą transakcji hurtowych i detalicznych w sposób perfekcyjny dlatego warto skorzystać z jej pomocy w kwestiach zamówień telefonicznych.

Ela dostępna jest pod numerem telefonu 502 932 165 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00.

Tomek - właściciel, przysłowiowy człowiek orkiestra, który dba o to żeby wszystko było jak należy. Sprawuje pieczę nad wszystkimi zamówieniami mając na uwadze każdy detal skupiając się nad jakością wszystkich podejmowanych przez firmę działań. Twórczy i pracowity dzięki czemu sklep i hurtownia zmieniają się ciągle na lepsze.

Tomek jest dostępny pod numerem telefonu 504 314 578 w systemie 24/7.

Pracują z nami także osoby doskonalące sklep i jakość świadczonych osób:

Maria – Bada skład kosmetyków, szczególnie roślinnych, wpływających na poprawę stanu naszej urody. Zajmuje się analizą produktów pod względem zawartych w nich bogactw naturalnych  i ich właściwościami dla naszego ciała. Inspiruje także różnymi ciekawostkami uzdrowiskowymi.

Opisami pod zdjęciem kosmetyków informuje o trafności zakupu. Lubi podróże, dzieli się swoimi uwagami na portalach społecznościowych, zachęca do korzystania z kosmetyków naturalnych.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

 

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2016 uzdrowiskowespa.pl
do góry
Wykonanie: feb.net.pl Oprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl