Newsletter SMS
Producenci
Newsletter
BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach i innych akcjach organizowanych przez sklep uzdrowiskoweSPA.pl

Poznaj Nas!


Zapraszamy do zapoznania się z nami przed zakupem dokonanym na naszym sklepie. Mając na uwadze, że transakcję przeprowadzane przez internet są "bezosobowe", mamy nadzieję, że poniższe krótkie przedstawienie naszych postaci sprawi, że poczujesz się pewniej i bezpieczniej, a zaufanie którym nas obdarzysz zaprocentuje satysfakcjonującą Cię transakcją. 


Ekipa UzdrowiskoweSPA.pl czyli:

Tomek - właściciel, przysłowiowy człowiek orkiestra, który dba o to żeby wszystko było jak należy. Sprawuje pieczę nad wszystkimi zamówieniami mając na uwadze każdy detal skupiając się nad jakością wszystkich podejmowanych przez firmę działań. 

Tomek jest dostępny pod numerem telefonu 504 314 578 w systemie 24/7.Ula
- Miła i uśmiechnięta gaduła. Zajmuje się realizacją zamówień hurtowych a w zastępstwie Weroniki, także zamówień detalicznych. 

 

Grażynka - Miła, nastawiona optymistycznie do życia osoba. Pakuje zamówienia hurtowe i detaliczne. I wcale nie jest "typowa" ;)

 

Wiktoria - ambasadorka naszej marki. Zajmuje się przygotowaniem dla Was najlepszej jakości treści i informacji w kanałach social media. Zawsze sprawnie i szybko odpowiada na zadawane przez Was pytania. 

Treści udostępniamy na kanałach:

https://www.facebook.com/uzdrowiskowe.spa

https://www.instagram.com/uzdrowiskowespa/

https://www.youtube.com/results?search_query=uzdrowiskowespa

 

 

Pozdrawiamy!

 


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2016 uzdrowiskowespa.pl
do góry
Wykonanie: feb.net.pl Oprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl